محل تبلیغات شما

امروز هوا خیلی خوبه. یعنی چند روزه که هوا خیلی خوبه. حال و هوای اتاق داود، همسرم، خیلی خوب بود برای همین امروز جای کارم رو از جای همیشگی گه پشت میز غذاخوری هال بود، تغییر دادم و اومدم تو اتاق داود و پشت میز تحریر داود نشستم. پنجره اتاق باز هست و نور و هوای خوبی داره میاد تو اتاق؛ هوای خنک و بهاری. 
یه عالمه ظرف برای شستن داشتم. حین شستن، سخنرانی دکتر سروش را گوش دادم. 
خیلی خوبه که آدم به آینده فکر نکنه. 
دوست دارم برای کس هایی وقت بذارم که هم بیشتر به وقت گذاری احتیاج دارند و هم کمتر کسی برای آنان وقت می گذارد. و از خدا بابت این فکرهای خوب ممنونم. 
میخواهم کم فکر کنم و کم بخواهم. 
کار بکنم، اما نتیجه برایم مهم نباشد. به خدا بسپارم و کیف آرامش و رضایت را ببرم. 
از احوال آیت الله امینی به قلم استاد مظاهری لذت بردم. خصوصا از این صفت که از هیچ کس نمی ترسیدند، صراحت داشتند و هیچ کاری را برای کسی انجام نمی دادند. 
از رهگذر بودن به معنی رونده بودن، خوشم می آید. بسیار در حال خوش انسان موثر است. 
با جملات کوتاه صحبت کردن و بدون اصرار سخن گفتن را دوست دارم. 
بقیه را بیشتر شنیدن دوست دارم. هر چند که گاهی حرف زدن و بروز افکار و احساسات، لذت خودش را دارد. 
چقدر نوشتن لذت دارد. خدایا روزافزون اش کن. 

همین ها. 

پدر نازم مخلصیم. 
راستی، من زن عموی خیلی خوبی داشتم که به تازگی به رحمت خدا رفتند. دعایش کنید. لطفا. خود و خانواده اش را. 

ایاک نعبد و ایاک نستعین

عنوانش را نمی دانم

چگونه همدلی کنیم؟

خیلی ,هوای ,اتاق ,وقت ,خدا ,خوبه ,و هوای ,دوست دارم ,نوشتن لذت ,لذت دارد ,هوا خیلی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

capineni کره جنوبی فکر آزاد مدیریت راهبردی انرژی bookslongpunce tackmehaka قفس clonurgwinconc ثبت شرکت مسئولیت محدود - ثبت ارزان شرکت تهویه سید: تعمیرات تخصصی و تضمینی کولر و یخچال